שבוע ראשון לבלוג מורים – כמה מילים

היי כולם.

הסתיים השבוע הראשון של "בלוג מורים". וכאדם שאוהב סטטיסטיקה, רציתי לשתף סיפורי מספרים על מה שקרה השבוע בבלוג מורים.

מאמרים: הבלוג התחיל את דרכו עם 15 מאמרים ובמהלך השבוע גדל להכיל 71 מאמרים, כאשר 18 מתוך המאמרים הללו העלו אנשים לאתר בכוחות עצמם (דרך הקישור הזה, כל הכבוד לכן!).

ביקורים: בשבוע זה נכנסו לבלוג למעלה מ- 1500 איש, אשר צפו בכ-3700 מאמרים על גבי האתר (מה שאומר שכל אדם שנכנס, קרא בממוצע כמעט שני מאמרים וחצי). מבין מבקרי הבלוג – 50 איש נרשמו לקבלת עידכונים על האתר דרך אימיילים או רסס (ולאלו מכן שרוצות לדעת, הנה לינק המלמד: מה זה עידכון רסס וכיצד משתמשים בו).

קישורים: בלוגרים שנתנו לנו קישורים –

סיכום השבוע:
מצד אחד: משמח אותי לגלות שהבלוג עונה לצורך אמיתי. אני נהנה להגיע לממשק הניהול ולגלות שעוד מישהו העלה כתבה לאתר, ושעוד גולש השאיר תגובה.
מצד שני: אנשים, אני זקוק לעזרתכם. אני צריך שתפיצו אודות קיום האתר הזה לעוד אנשים.
מבין עשרות אלפי המורות והמורים שם בחוץ, אני בטוח שיש שם כמה עם דברים שמאד חשוב שכולנו נדע. בין אם זה הסברים למה הפרטה של חדר המורים זו טעות, תגובה ליאיר לפיד, הסבר על המספרים של משרד האוצר, שיר על הקושי להיות מורה, תמונות מעצרת המורים, קריקטורה למצב החינוך בארץ, תגובת מורה למנכ"ל, קריאתה של גננת לעזור לילדים מגיל הגן, הצעה לחשוב מחדש על הרפורמה בחינוך ועוד ועוד ועוד.
יש בחוץ אנשים שיש להם דברים מעניינים לומר, שחשוב שהם יעלו לאינטרנט. אני לא מכיר אותם עדיין, אתם כן.
אני בניתי מקום בשביל שהאנשים האלה יוכלו לכתוב – בבקשה תספרו להם שהם יכולים. תספרו בבלוגים שלכם (ואם עוד אין לכן, תפתחו אחד בבלוגלי, זה חינם ולוקח חמש דקות), באימיילים אל חברים, בשיחות עם אנשים. תעזרו לנו לדעת מה שיש להם לומר.

שיהיה לכולנו בהצלחה השבוע,
מעוד אחד שאיכפת לו,
טל גלילי.